Czy zastanawiasz się jak wprowadzić swoją pociechę w klimat i tradycje nadchodzących świąt Bożego Narodzenia? Szukasz książeczki idealnej na wieczorne czytanie? A może w tym roku po raz pierwsze na Świętego Mikołaja będziecie czekali wraz z dwójką dzieci? Niezależnie od pobudek z pomocą śpieszy Wam wspaniała, pięknie wydana i ilustrowana książka “Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta” autorstwa Anity Głowińskiej, która zachwyci dużych i małych czytelników.

Książka pełna niespodzianek

Anita Głowińska w książeczkach z serii “Kicia Kocia” pomaga rodzicom uczyć dziecko i zapoznawać je z codziennymi wyzwaniami, obowiązkami i sytuacjami mogącymi sprawiać trudności Maluchom. To nie tylko wspaniale ilustrowana literatura, ale i małe kompendium wiedzy napisane językiem zrozumiałym nawet dla najmłodszych. Książeczki polecane są zarówno dla kilkulatków jak i przedszkolaków coraz odważniej poznających otaczający ich świat.

Oprócz wspomnianych książeczka Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś z www.taniaksiazka.pl oferuje także aż czterdzieści pięć otwieranych okienek za którymi czają się świąteczne sekrety umilające codzienną lekturę i gwarantujące radosne zaskoczenia Tobie i Twojemu dziecku. Z tą lekturą z pewnością nie będziecie się nudzić.

Autorka – Anita Głowińska – nie tylko tworzy treści do “Kici Koci”, ale także ilustruje książeczki, dzięki czemu możemy podziwiać barwne, urocze i często zabawne ilustracje przedstawiające codzienne sceny z życia kociego rodzeństwa.

Kim jest autorka książki?

Anita Głowińska jest absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych toruńskiego Uniwersytety Mikołaja Kopernika i mamą dwójki dzieci. Na co dzień, wraz z mężem zajmuje się projektowaniem różnego rodzaju opakowań czy katalogów ale to właśnie seria o Kici Koci, licząca już kilkadziesiąt książeczek, przyniosła jej największą popularność i rozpoznawalność.

Święta coraz bliżej, Kicia Kocia i jej brat Nunuś mają coraz więcej pracy. Najwyższa pora przygotować pierniczki, ozdoby na choinkę i wypatrywać Świętego Mikołaja! To będzie wspaniały czas z bliskimi, który każdy z nas może podglądać wraz ze swoją pociechą.